OLULINE KLIENDI-INFORMATSIOON

Anname teada, et Chevrolet on otsustanud lõpetada uute autode müügi Euroopas*. See tähendab, et uute Chevrolet sõidukite müük Lääne- ja Ida-Euroopas lõpeb 2015. aasta lõpuks. Autospirit AS ja Autospirit Tartu OÜ on lõpetanud uute autode müügi seisuga juuni 2014.

Chevrolet kliendina võite olla kindel, et Autospirit AS ja Autospirit Tartu OÜ teenindab Teid ja Teie sõidukit ka tulevikus. Me jätkame teeninduse pakkumist ja Chevrolet originaalvaruosade tarnimist sõidukitele nii nagu praegugi. Chevrolet sõidukite kirjalikud garantiid ja teenindusprogrammid jäävad muutmata ja neid täidetakse täies mahus vastavalt lepingu tingimustele. 

Allpool on esitatud üksikasjalikum informatsioon mõnede korduma kippuvate küsimuste osas:

Kas minu Chevrolet’d tulevikus teenindatakse ja remonditakse?

Väärtustame meie klientide usaldust ja lojaalsust ning täidame võetud teenindus- ja garantiikohustused. Chevrolet sõidukite mis tahes antud kirjalikud garantiid või teenindusprogrammid jäävad muutumata ja neid täidetakse täies mahus vastavalt lepingu tingimustele.

Kus minu Chevrolet’d tulevikus teenindatakse ja remonditakse?

Mis tahes hoolduse või remondi jaoks pöörduge Autospirit AS või Autospirit Tartu OÜ teeninduse poole. Kontaktid leiate Autospiriti kodulehe alalehelt „kontaktid“ 

Sain tagasikutsumiskirja. Mida pean tegema?

Palume teil järgida kirjas sisalduvaid juhiseid ja kontakteeruda Autospirit AS või Autospirit Taru OÜ teenindusega.

Kui kaua jätkab Chevrolet minu autole varuosade pakkumist?

Pakume jätkuvalt meie klientidele piisavalt kättesaadavat teenindust ja remonti. Eeldatavasti on varuosad kättesaadavad vähemalt 10 aasta vältel.

Ma liisisin Chevrolet. Kas jätkan tavapärast kasutamist liisinguperioodi lõpuni?

Käesolev teade ei mõjuta olemasolevaid liisingulepinguid. Teie liisinguleping jääb muutmata. Mis tahes lepingulisi muudatusi saate arutada või kokku leppida oma liisinguandjaga. 

*Turud, kus jätkub uute Chevrolet’de müük: Venemaa, Iisrael, Armeenia, Aserbaidžaan, Valgevene, Gruusia, Moldova